Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?Jsou dvě období, kdy se lidé zajímají o výuku angličtiny. Na nový rok, když si dávají novoroční předsevzetí. Nebo taky často na začátku září, kdy jim začíná ve škole výuka angličtiny, kdy zjistí, že vše z minulého roku už zapomněli. Jak to řešit? Někdo sáhne po knize s výukou angličtiny, jiný začne hledat na internetu nějaký kurz, který by jim nalil angličtinu do hlavy. Je možné něco takového najít? Je jasné, zastaralé metody výuky jazyků už nefungují. Je nutné použít nové a moderní postupy, díky kterým se můžete učit násobně rychleji. Patří k nim Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLyngo. Kterou z nich si vyberete? Přečtěte si možnosti, najděte si, co vám bude více vyhovovat.
Web: www.AnglickyFantasticky.cz, www.EasyLingo.cz
Cena: Zatím není určeno
Start: září 2019

Základní informace o výuce jazyků

Já sám jsem měl s angličtinou vždy velké problémy. Snad proto, že ani čeština není můj rodný jazyk, učil jsem se česky až s příchodem do školy. Následná snaha vtlouct do mě o pár let navíc i ruštinu skončila totální katastrofou. Od té doby mám s cizími jazyky velké problémy. Maturitu z ruštiny jsem dokázal ještě udělat, větší problémy jsem měl následně o mnoho let později na vysoké škole, kdy jsem musel složit zkoušku z angličtiny. Bylo to externí studium, takže jsem si musel sám hledat nějaké možnosti, jak se angličtinu naučit. Prošel jsem, si různé dostupné možnosti, nic mi nevyhovovalo. Studium na fotografické škole jsem si proto kvůli zkoušce z angličtiny prodloužil o dva roky. Nyní už vím, že dnes by to bylo snadnější. Musel bych se jen rozhodnout mezi dvěma možnostmi, které vám zde dále popíšu. Sami se rozhodněte, která možnost je pro vás zajímavější, která vám více vyhovuje.

Kdysi se učila angličtina ve škole, nebo v jazykových kurzech. Pak přišly různé moderní metody založené na drilu (opakování frází), nebo na různých magických metodách. Rozhodně nefungovaly všem stejně. Každému pomohlo něco jiného. V současné době se nabízí na internetu zejména dva zajímavé kurzy angličtiny. Dále zde v textu najdete základní informace o nich, abyste si mohli správně vybrat. Je to Anlicky Fantasticky (pro další informace klikněte ZDE), a také EasyLingo (pro další informace klikněte ZDE). Je těžké dát doporučení, která angličtina může být pro vás vhodnější. Každému vyhovuje něco jiného. Prostudujte si náasledná doporučení, stáhněte si z webu dostupné materiály, až potom se rozhodněte.

Proč se zajímat o kurz Anglicky Fantasticky?

Z nových poznatků výuky angličtiny vychází nová metoda Anglicky fantasticky. Libor Činka dokonce tvrdí, že s jeho metodou dokáží mluvit anglicky i blondýnky a hokejisté. Samozřejmě, myšleno v nadsázce a s humorem. Což je vlastně také jedna z vlastností Libora Činky a jeho Anglicky fantasticky. Nebrat vše váže, místo toho si hrát se slovy, hledat různé vazby, které napoví správný výsledek. Pro zobrazení podrobných informací o kurzu Anglicky Fantasticky klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

Proč je kurz Anglicky Fantasticky jiný, než ostatní kurzy angličtiny? Poznáte to nejlépe z obsáhlé myšlenkové mapy, která vše přehledně zobrazuje. Stáhněte si ji na odkazu ZDE, případně klikněte na následující obrázek. Hlavně ale, zkuste si ji důkladně prostudovat a poznat všechny souvislosti. Nejlépe, při sledování zdarma dostupných videí, na které následně dosanete odkaz spolu s myšlenkovou mapou.

Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

Komu se kurz Anglicky Fantasticky hodí, komu pomůže?

 • všem, kterým angličtina pomůže k lepší práci
 • středoškolákům, kteří se při učení doposud trápili
 • těm, kteří mají děti provdané do zahraničí a nechtějí vypadat hloupě před jejich partnery, dětmi, vnoučaty
 • stoupajícímu množství lidí, kteří cestují a chtějí se v pohodě domluvit v ohromující části světa
 • všem, kteří si chtějí značně rozvinout slovní zásobu
 • těm, kteří rozumí, ale doposud v angličtině nemyslí
 • až seniorům, kteří vědí, že trénovaný mozek se dožívá vyššího věku
 • každému, kdo chce rychle ovládnout to, co by jinými metodami trvalo rok
 • všem, kteří si myslí, že nemají dobrou paměť, či buňky na jazyky

Kdo je autor kurzu Anglicky Fantasticky?

Supertrénink Anglicky Fantasticky přináší Libor Činka. Ten je znám jako autor bestselleru Ovládněte svůj mozek a vyhledávaný specialista v dosahování vnitřního i vnějšího bohatství, je světově unikátním zpracováním nejpokročilejších postupů. Má dvacet let zkušeností ve zrychleném učení, hypnóze, neuro-lingvistickém programování. Libor Činka vystupuje občas i v televizi. Například, před několika dny byl hostem v pořadu Snídaně s Novou. Prozradil v něm laikům neznámé informace o úspěchu, a hypnotickém soustředění.

Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

Co dostanete zdarma v kurzu Anglicky Fantasticky?

Libor Činka má zálibu v různých pomůckách ulehčující proces učení. Dalo by se říct, že je to takový moderní Komenský. Dá se proto předpokládat, že i nyní pojme výuku angličtiny dosti hravě i v této volné části kurzu. Tentokrát využil pro prezentaci svého kurzy Anglicky fantasticky virtuální realitu. Snad proto, aby se tak snadno dostal až do hlubin vašeho mozku.

Jak naučíte hokejistu a blondýny angličtinu
Ebook, který vám odhalí možnosti, jak se snadno učit angličtinu. Díky knize se naučíte snadno anglickou gramatiku. Kniha vám umožní snadněji pochopit souvislosti anglického jazyka a lépe si je pamatovat. Najdete v ní expresivní výrazy, humor a nadsázku. Budete nadšeni i vyděšeni, jak lehce lze anglickou gramatiku pochopit a dlouhodobě si ji pamatovat. Pro možnost stažení zdarma klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

Videa o metodách výuky angličtiny
Opravdu se dá naučit angličtina snadno a fantasticky, jak to tvrdí Libor Činka? Ten je nejen hypnotizér, ale také specialista na zrychlené učení. Aby to doložil, připravil několik videí, ve kterých vysvětluje své metody zrychlené výuky jazyků. Seznamte se s jeho metodou výuky jazyků. Díky jeho kurzu Anglicky Fantasticky budete mít možnost naučit se anglicky rychleji, než v běžných kurzech. Podívejte se na videa, ve kterých poznáte, co vše má na výuku angličtiny vliv.

Ve videích odhaluje Libor Činka triky, které vedou k dokonalému učení angličtiny. Nebude to přitom o tom, jak dostat základní slovíčka do hlavy. Půjde spíše o celkové pochopení, jak v učení jazyků postupovat naprosto novým způsobem. Libor Činka působí jako hypnotizér a kouzelník, přesto v tom není žádné kouzlo. Naopak, jsou to spíše postupy, které zná málokdo. Seznamte se s nimi ve videu a získejte zdravé jazykové sebevědomí. Začněte jeho tajné postupy využívat pro sebe, nejen k výuce angličtiny. Pokud se chcete na videa podívat, klikněte ZDE, nebo na následující obrázek a zadejte svůj e-mail.

Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

Webinář Anglicky Fantasticky
Pro ještě důkladnější vysvětlení principů Anglicky Fantasticky připravil Libor Činka webinář, kde bude vše znovu celé souhrnně prezentovat. Dostanete také možnost ptát se Libora na vše, co se výuky jazyků týká. Na webináři se dozvíte zejména následující témata:

 • Jak si zlepšit jazykové sebevědomí?
 • Proč na věku nezáleží?
 • Proč by se ve škole mělo spát?
 • Jak se lze učit 3x, 5x rychleji, předtím, než za 7 hodin zvládnete více než kdekoli jinde za měsíce.
 • Jaké jsou zkušenosti s Anglicky fantasticky u loňských absolventů?
 • Jak se liší uznávané jazykové metody?
 • Proč přílišné opakování zabraňuje úspěchu?

Pro registraci na webinář klikněte ZDE,nebo na následující obrázek.

Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

Co můžete očekávat po vstupu do Anglicky Fantasticky?

Kurz potrvá 8 týdnů, kdy dostanete každý den jednu lekci obsahující video a PDF dokument. Videa pro každý den jsou dlouhá zhruba 15 minut a budete mít možnost hravými postupy ovládnout jedny z nejpodstatnějších částí angličtiny. Anglicky fantasticky je připravena tak, abyste v jazyce začali myslet a mohli komunikovat automaticky (bez zpomaleného přemýšlení o gramatice).

Konkrétně, při vstupu do Anglicky Fantasticky získáte:

 • každodenní dávku lekcí v mp3, videích a pdf
 • unikátní paměťová videa Libora Činky, který učí trénování paměti jednotlivce, firmy i mistry světa v mozkové olympiádě přes 20 let
 • 15 minut denně hravých postupů k ovládnutí angličtiny
 • zrychlené učení gramatiky a automatické přemyšlení v cizím jazyce
 • trvalý přístup k výukovému programu, ze kterého se můžete učit kdykoli
 • systematicky odkrývané gramatické jevy
 • výuku, kterou můžete sledovat s rodinou
 • online program fungující na jakémkoli zařízení (Windows, MAC, tablety)
 • vstup do komentářů, ve kterých se můžete ptát a sdílet tipy
 • bonus zdarma – hypnotickou nahrávku Libora Činky zaměřenou na nejefektivnější ovládnutí angličtiny

Proč vstoupit do kurzu Anglicky Fantasticky?

 • Protože dostanete možnost naučit se angličtinu pod vedením zkušeného lektora
 • Protože poznáte možnosti hypnózy ve výuce cizích jazyků
 • Protože se nebudete muset biflovat slovíčka
 • Protože se budete učit snadno a hravě
 • Protože dostanete znalostí angličtiny nové možnosti

Proč se zajímat o angličtinu EasyLingo?

Potřebujete se naučit cizí jazyky? Nemusí to být jen často zdůrazňovaná angličtina. Potřebujete se třeba jen v cizím jazyku zdokonalit? Je sice zrovna září není ale nutné hlásit se do nějaké jazykové školy. Cizí jazyky je možné už studovat doma na internetu. Přitom právě internet dává zcela nové možnosti, kdy se nebudete muset stydět nahlas promluvit, jako ve škole. S EasyLingo dostanete moderní systém pro výuku jazyků, kde se jedna jazyková úroveň skládá z 90 lekcí po 20 minutách, což je výsledných 30 hodin výuky cizího jazyku.

Kdo je autor angličtiny EasyLingo?

Autorem jazykových kurzů EasyLingo je ONLINE learning sro, která se výuce jazykových kurzů věnuje už od roku 1998. Založili první české zkouškové centrum Cambridge ESOL, získali Evropskou jazykovou cenu LABEL a stali se vítězi ankety kategorie Internetové efektivity. Jejími kurzy prošlo už 20 tisíc studentů. Od roku 2006 začali získávat zkušenosti s realizací jazykového e-learningu. Nejprve jsme studentům předkládali doplňkovou gramatiku, MP3 poslechy a také jednoduchá cvičení online.

Co dostanete zdarma v angličtině EasyLingo?

Hlavně se dozvíte, co děláte špatně při učení cizích jazyků. Poznáte vliv různých faktorů na zapamatování si nového jazyka. Poznáte, jak moderní metody výuky dokáži zrychlit zapamatování cizího jazyka. Dozvíte se, jak je možné naučit se díky EasyLingo mluvit cizím jazykem za 30 hodin. Pokud se zaregistrujete na některém za dále uvedených odkazů, dostanete možnost stáhnout si několik ebooků, které vás dostanou v používání angličtiny na další úroveň.

Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

Ebook 7 tajemství rychlého učení jazyků
Pro někoho může být velký problém naučit se cizí jazyk. Možná proto, že k tomu používají už zastaralé metody. Dnes už není problém učit se na internetu. Existují také nástroje, které sledují, jaké pokroky děláte v učení, podle toho následně volí styl výuky a frekvenci opakování. To vše EasyLigo při výuce cizích jazyků používá. Více se můžete o nich dozvědět v Ebooku, který si můžete stáhnout. Je v něm uvedeno sedm tajemství (principů), které mají vliv na to, za jak dlouho (a jak dobře) se cizí jazyk naučíte. Pro stažení ebooku klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

Ebook Angličtina na cesty
Nejčastější motivace k naučení angličtiny je rozhodně touha cestovat po světě. Snad i proto, že není nutné učit se spoustu slovíček. Pro někoho může stačit naučit se ty nejzákladnější často používané fráze. Ty nejdůležitější z nich máte nyní možnost stáhnout si ve formě ebooku. Na více než stovce stránek naleznete časté fráze, které budete mít možnost při svém cestování použít. Pro stažení ebooku klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

Demo angličtiny EasyLingo (bez nutnosti registrace)
Teorie o tom, jak je možné učit se jazyky zrychlenou metodou, může být sice zajímavá, není ale nad to, vyzkoušet si vše na sobě. Nyní proto byla dána k dispozici možnost vyzkoušet si demo uživatelského prostředí angličtiny EasyLingo. Pro vyzkoušení proto klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

EasyLingo, anglicky za 30 hodin?

Za jak dlouho jste schopni naučit se cizí jazyk? Myslíte si, že je možné naučit se anglicky za 30 hodin? Nejspíše tomu nevěříte, když vás to ve škole nenaučí za dlouhý rok. Jste ale schopni věnovat se opravdu intenzívně učení jazyka po dobu 20 minut? Navíc, s větším nasazením, než v otravné škole? Předpokládám, že ano. Pokud dostanete takových lekcí 90, jak se za tu dobu naučíte nový jazyk? Pokud se tomu budete opravdu věnovat, určitě toho zvládnete více, než za rok ve škole. A právě těch 90 lekcí po 20 minutách, to je těch 30 hodin, kdy se můžete díky EasyLingo naučit Anglicky, nebo i jiný jazyk.

Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

Co můžete očekávat po vstupu do EasyLingo?

OnlineJazyky v systémy EasyLingo, to je sada jazykových kurzů angličtiny. Obsahuje všechny úrovně angličtiny (A1-, A+, A2-, A2+, B1-, B1+, B2-, B2+, C1, C2). Dovolí vám to naučit se anglicky snadno a rychle. Navíc, pokud dokončíte jednu jazykovou úroveň, budete mít možnost pokračovat v následující úrovni v prostředí, které už budete znát. Pokud si zakoupíte kompletní balík, nebudete přitom muset si už nikdy v rámci rodiny dokupovat další jazykové úrovně.

Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

Ve všech úrovních dostanete jednotné ovládací prostředí, které bude celou dobu podporovat vaše pokroky ve výuce angličtiny. Navíc, dostanete i další výhody, které vám dovolí věnovat se angličtině s větším nasazení a s větší motivací. Vše je vysvětleno zde v textu výše, navíc bude vše také vysvětleno na již zmíněném Online semináři, který je také volně dostupný (klikněte ZDE).

Ke každému kurzu proto dostanete navíc:
1. Doživotní přístup ke kurzům
2. Služba lektor po ruce
3. Konverzační klub na 6 měsíců
4. Možnost dokoupení Skype lekcí
5. Motivační odměny

Proč vstoupit do angličtiny EasyLingo?

Znalost angličtiny je v dnešní době a v mnoha oblastech moc důležitá. Nejen v osobním životě, hlavně ale z důvodu zaměstnání a podnikání. Mladým lidem se právě se znalostí angličtiny otevírají nové možnosti. Přitom, možností naučit se anglicky bez nutnosti navštěvovat jazykovou školu je i v dnešní době málo. Využijte proto možnost se angličtinu naučit.

Kurzy angličtiny EasyLingo se už brzy otevřou za zvýhodněnou cenu. Nyní je možné zakoupit angličtinu EasyLingo v jedné úrovni za 3690 korun. Přihlaste se ale na webinář, dostanete na něm zajímavou možnost získat za zvýhodněnou ceny všechnu jazykové úrovně angličtiny. Pro přihlášení klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

Je lepší Anglicky fantasticky, nebo angličtina EasyLingo?

Není možné udělat jednoznačný závěr. Hlavně proto, že každému vyhovuje něco jiného. Výše jsem popsal základní možnosti, závěr si musíte udělat sami. Doporučuji proto, stáhněte si zdarma dostupné materiály (viz odkazy výše) a rozhodněte se sami, co vám více vyhovuje. Podle mě, Anglicky Fantasticky je založena více na individuálním a lidském přístupu konkrétního školitele. EasyLingo podporuje naopak více počítačové metody. Co vám bude vyhovovat více? Podle toho se následně rozhodněte.

Připomínám jen, že vstup do Anglicky Fantasticky je stejně jako vstup do angličtiny EasyLingo časově omezený. Přesný termín, do kdy bude možné do kurzu vstoupit bude zde upřesněn. Předběžně je to ještě před koncem září. Pro mnohé z vás je samozřejmě také cena pro vstup do kurzu. Ta zde bude také zveřejněna, až bude veřejně známá.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018