Ebook KupInfo

Pokud vám nevyhovuje prohlížení informací o InfoProduktech na internetu, možná vás potěší, že jsem připravil možnost stáhnout si Ebook, kde budou prezentovány základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Některé z informací, které tam naleznete, je už těžké na internetu dohledat. Já tím strávil dlouhé hodiny (spíše dlouhé noci) a zejména díky znalosti vyhledávačů a internetu se mi podařilo nashromáždit zpětně zajímavý materiál o vývoji českých InfoProduktů za více než jeden rok. Budete tak mít možnost připomenout si nejzajímavější milníky, kterými se trh InfoProduktů u nás za období více než rok ubíral. Zajímavostí je, že první české InfoProdukty jsou staré už více než šest let a tři z nic jsou zde také pro porovnání prezentovány.

Shromážděné informace jsem sbíral původně pro sebe, abych měl přehled, jaké InfoProdukty jsou vytvářeny. Zajímal mě jejich obsah, kvalita, a samozřejmě také jejich cena a obsah, který zákazník dostane. Na začátku jsem si myslel, že je nutné jít mezi lidi s něčím naprosto dokonalým, co všechny šokuje. Nakonec jsem byl ale šokován já tím, jaké rozdílné úrovně prezentované InfoProdukty dosahovaly. Nalezl jsem takové, které byly naprosto špičkové, ale i takové, na kterých by bylo vhodné ještě zapracovat. Nemíním je tím jakkoliv hanit a odsuzovat, je mi jasném že právě postupným zlepšováním je možno dopracovat se k dokonalosti. Vy tak budete mít sami možnost přehledně posoudit, co by se dalo kde zlepšit a zdokonalit. Určitě také jistě dostanete při procházení již publikovanými InfoProdukty plno nápadů, co byste mohli použít i pro sebe.

Stažení ebooku

Připravil jsem dvě varianty Ebooku. Ta zkrácená má 96 stran a obsahuje pouze základní přehled InfoProduktů, bez dalších podrobností. Plná varianta Ebooku je dlouhá 342 stran. Obě varianty je možné si stáhnout pouze registrovaným uživatelům. Viz přihlášení dole zde na stránce. Pokud jste již přihlášeni a odkaz ke stažení vám dosud nepřišel, mapište mi email (viz kontaktní údaje nahoře na stránce).

Co vše Ebook KupInfo obsahuje?

Sestavit Ebook mi nakonec oproti prvotnímu očekávání trvalo mnohem déle, než jsem si myslel. Stále jsem chtěl doplnit důkladně veškeré dostupné informace, ke každému InfoProduktu. Pak jsem si ale uvědomil, že je to už nemožné, a vlastně také zbytečné. Dal jsem proto do Ebooku hlavně informace, které jsou prezentovány i zde na webu. V některých případech jsou doplněny dokonce i další bonusové informace, které jsem nikde nepublikoval. Výsledkem je v současné době svým obsahem Mega Ebook o rozsahu přes 320 stran? Obsahuje základní popisy 114 českých a slovenských InfoProduktů, které zde byly prezentovány do konce října 2014. Dále v textu najdete náhledy stránek ebooku, 300 stran textů.

Pro koho může být Ebook vhodný?

Ebook s takovým rozsahem vznikl hlavně jako výsledek mého studia InfoProduktů. Chtěl jsem poznat dokonale, co kdo tvoří, jak to nabízí. Proto si myslím, že Ebook se může hodit každému, kdo uvažuje o vytvoření vlastního InfoProduktu. Nalezne v něm spoustu informace. A také příkladů, co a jak dělat, jak to v minulosti udělal někdo jiný.

Opravdu více, než 300 stránek?

Ano, v současné době má Ebook konkrétně 344 stránek. ANO, ten rozsah je značný. Zatím jsem neviděl žádný tak obsáhlý Ebook. Dumám ale, opravdu to bude každého zajímat tak podrobně? Proto také vznikla zrkrácená varianta, která má pouze 96 stran. Které variantě dáte přednost?

Co vy si o tom všem (i o tomto webu) myslíte?

Docela by mě zajímal váš názor na připravovaný Ebook, a vlastně i na tento web. Dává vám užitečné informace? Případně, co vám tu chybí? Připravuji některé změny, rád bych ale věděl, co konkrétně vás zajímá. Je to snad ještě důkladnější informovanost o probíhajících reklamních kampaních? Nebo snad důkladnější recenze Infoproduktů? Případně, nějaké základní informace ze stejné oblasti v zahraničí? Budu rád, pokud jakoukoliv připomínky napíšete dole v diskusi, případě se mi ozvete na email. Vaše připomínky mi budou inspirací pro další vývoj tohoto webu.

Pomůžete mi Ebook dále šířit a sdílet?

Pokud jste dočetli až sem, je to důkaz že vás vše výše uvedené zajímá. Budu proto rád, pokud budete dále sdílet informace o Ebooku, případně i celém webu i pro vaše známé. Protože čím více lidí to zaujme, tím více budu mít také snahu na všem intenzivně dále pracovat.

KupInfo.cz © 2018