InfoPodnikatelé

Přehled obsahuje seznam lidí, kteří se buď přímo zabývají tvorbou infoproduktů, případně kteří se uvedenou problematikou zabývají. Přehled není rozhodně úplný. Bude průběžně doplňován a aktualizován. Zde naleznete pouze základní seznam s uvedením odkazů na web stránky, které s uvedenou osobou úzce souvisejí. Podrobnější informace se zobrazí po kliknutí na jméno infopodnikatele.

Informace zde uvedené nejsou rozhodně úplné a dokonalé. Pokud si myslíte, že se na někoho významného InfoPodnikatele zapomnělo, můžete mě na to upozornit, budu se snažit jej doplnit. Stejně tak mě můžete i upozornit na to, pokud se zapomnělo na některou další důležitou informaci.

Omlouvám se, seznam již není aktuální a úplný. Je jich už tolik, že jsem nestihl je všechny doplnit. Zde uvedený stav je zhruba z konce roku 2015.

Libor Činka

Jiří Vokáč Čmolík

Martin Domes

Pavel Fara

Michal Hanuš

Pavel Hrdlička

Jiří Janoušek

Petr Jeník

Radek Karban

Alice Kirš

David Kirš

Otakar Líbal

Martin Mažár

Marie Michaličková

Stanislava Mrázková

Tomáš Poner

Josef Řezníček

Mário Roženský

Pavel Říha

Pavla Říhová

Zdeněk Steiner

Vladimír Savčenko

Jiří Svoboda

Petra Svobodová

Vladimír Vymětal

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

KupInfo.cz © 2018