Starý, už neaktivní odkaz

Klikli jste na odkaz, jehož cíl už není aktivní. Produkt, o který jste měli zájem se již v současné době nedodává, případně naprosto zmizel z internetu. Je také možné, že jsem na základě nových poznatků ztratil důvěru k uvedenému produktu, který slibuje něco, co není ve skutečnosti schopen dodat. Doporučuji proto vyhledat si zde na KupInfo vhodnou aktuální náhradu, která by vás mohla také uspokojit.

 

Mou snahou je nabízet zde a propagovat zejména aktivní programy, které je možné aktuálně zakoupit. Po fázi ukončení prodeje přejde odkaz na program do stavu „neaktivní“ a odkaz již nevede na web s programem. Bez ohledu na to, že na webu jsou stále některé informace v omezeném režimu dále dostupné. Není totiž možné sledovat zpět, který z webů je aktivní, co obsahuje. Program zde aktivuji, pokud se začne znovu nabízet, kdy bude možné do něj znovu vstoupit.

Na tuto stránku se můžete v některých případech dostat, pokud jsem u některých programů ztratil důvěru v to, že dávají lidem to, co jeho autoři slibují. Může to být například tehdy, pokud si myslím, že program slibuje nereálné možnosti, které jsou těžko dosažitelné. Nerad bych takovým programům dělal reklamu a odkazoval na ně, když si to dle mého názoru nezaslouží.

Doporučuji, prohlédněte si tento web, zda se zde nenabízí něco jiného z toho, co zrovna hledáte.

Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz
Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

KupInfo.cz © 2018